top of page

Oracle Analytics - Klucz do Inteligentnego Zarządzania Miastem

Odkryj, jak Oracle Analytics może pomóc w identyfikacji ukrytych kosztów, analizie przestępczości, monitorowaniu zanieczyszczenia oraz w innych kluczowych aspektach zarządzania miastem.  Nie przegap tej okazji, by odkryć, jak technologia może wspierać Twoje miasto!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

Apr 21, 2023, 10:00 AM – 11:30 AM

Zoom

About the event

Podczas spotkania zaprezentujemy, jak nowoczesna platforma analityczno-raportowa może wspierać decydentów w efektywnym zarządzaniu miastem.

W trakcie spotkania eksperci z firmy Oracle i Exarto przedstawią funkcjonalności i możliwości Oracle Analytics Cloud (OAC) w kontekście zarządzania miastem, omówią modele danych analitycznych, a także korzyści płynące z zastosowania tego typu rozwiązań. 

W praktycznej części webinaru zaprezentowane zostaną dema dotyczące zaawansowanej analizy danych finansowych miasta, wizualizacji danych na mapach GIS oraz zastosowania sztucznej inteligencji  i uczenia maszynowego w zarządzaniu miastem.

Odkryj, jak Oracle Analytics może pomóc w identyfikacji ukrytych kosztów, analizie przestępczości, monitorowaniu zanieczyszczenia oraz w innych kluczowych aspektach zarządzania miastem.

Podczas webinaru przewidziana jest również sesja pytań i odpowiedzi, dzięki której będziesz mógł zgłębić swoje wątpliwości i dowiedzieć się więcej o możliwościach platformy.

Nie przegap tej okazji, by odkryć, jak technologia może wspierać Twoje miasto w osiągnięciu celów związanych z inteligentnym zarządzaniem.

Share this event

Archive materials

Our repository of archival materials from completed events

bottom of page