top of page

Oracle Analytics – Sekret Efektywnego Zarządzania Biznesem

Podczas webinarium zaprezentujemy, jak nowoczesna platforma analityczno-raportowa może wspierać decydentów w efektywnym zarządzaniu finansami, sprzedażą, marketingiem i nie tylko.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

May 25, 2023, 10:00 AM – 11:30 AM

Zoom

About the event

Oracle Analytics – Sekret Efektywnego Zarządzania Biznesem Podczas webinarium zaprezentujemy, jak nowoczesna platforma analityczno-raportowa może wspierać decydentów w efektywnym zarządzaniu finansami, sprzedażą, marketingiem i nie tylko.

Odkryj, jak Oracle Analytics może pomóc w identyfikacji ukrytych kosztów, analizie wyników sprzedażowych, wyników kampanii marketingowych oraz w innych kluczowych aspektach w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Podczas webinaru przewidziana jest również sesja pytań i odpowiedzi, dzięki której będziesz mógł rozwiać swoje wątpliwości oraz dowiedzieć się więcej o możliwościach platformy. Nie przegap tej okazji, by odkryć, jak technologia może wspierać Twoją codzienną pracę w osiągnięciu celów związanych z inteligentnym zarządzaniem. AGENDA • Oracle Analytics jako nowoczesna platforma analityczno-raportowa • Zaawansowana analiza danych finansowych – DEMO • Wizualizacja danych na mapach (GIS) i przykłady zastosowania – DEMO • Możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji w zarządzaniu przedsiębiorstwem – DEMO • Podsumowanie • Sesja pytań i odpowiedzi.

Share this event

Archive materials

Our repository of archival materials from completed events

bottom of page