top of page

Wiosenne warsztaty IT: Szpital w chmurze – czy to już czas? Cyberbezpieczeństwo, analiza danych, NIS2…

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

Apr 11, 2024, 12:00 PM – Apr 12, 2024, 2:00 PM

Hotel, Boginia 7, 92-701 Boginia, Polska

About the event

Exarto jest strategicznym partnerem wiosennych warsztatów IT: „Szpital w chmurze – czy to już czas? Cyberbezpieczeństwo, analiza danych, NIS2…”. To wydarzenie, zaplanowane na 11-12 kwietnia 2024 r. w Hotelu Boginia koło Łodzi, oferuje doskonałą okazję do odkrycia, jak technologie chmurowe mogą rewolucjonizować sektor opieki zdrowotnej.

Te dwa dni będą pełne intensywnych dyskusji, prezentacji i warsztatów praktycznych, prowadzonych przez ekspertów z branży IT oraz opieki zdrowotnej. Uczestnicy będą mieli szansę zgłębić tematy związane z cyfryzacją infrastruktury szpitalnej, możliwościami zaawansowania systemów analitycznych w branży medycznej, a także aktualnymi wyzwaniami i możliwościami, jakie niesie za sobą cyberbezpieczeństwo i dyrektywa NIS2.

Dołącz do nas, aby razem zastanowić się, jak innowacje w technologiach chmurowych mogą zmienić sektor zdrowia.

Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób, decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj z rejestracją i zarezerwuj swoje miejsce już dziś. Potwierdzenia udziału w warsztatach zostaną wysłane kilka dni przed wydarzeniem. Szczegółowe informacje o rejestracji i agendzie warsztatów znajdziesz na stronie wydarzenia.

Organizatorzy: 

Oracle 

Arrow

Partnerzy:

Chmura dla zdrowia 

Exarto

Patronat:

Polska Federacja Szpitali

Share this event

Archive materials

Our repository of archival materials from completed events

bottom of page