top of page

Wkrocz w nową erę zaawansowanej analityki

Nasze usługi

Business Intelligence

Dostarczamy dedykowane rozwiązania analityczno-raportowe pozwalające na skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem. Zarówno w wersji instalowanej u Klienta jak i w modelu Cloud. Jesteśmy partnerem firm Oracle oraz Microsoft.

Integracja Danych

Integrujemy dane z różnych źródeł oraz budujemy dedykowane Hurtownie Danych. Dostarczamy również narzędzia służące do zapewnienia jakości zebranych danych.

Budowa aplikacji

Tworzymy zaawansowane aplikacje działające w oparciu o przeglądarkę do stron WWW oraz urządzenia mobilne. Korzystamy ze sprawdzonych technologii.

Outsourcing informatyczny

Świadczymy usługi kompleksowej opieki informatycznej dla firm oraz asysty działów IT.

Doradztwo Informatyczne

Doradzamy, przeprowadzamy analizy, opracowujemy oraz zarządzamy projektami, a także szkolimy i prowadzimy dedykowane warsztaty informatyczne.

Exarto DQ
Czy masz kontrolę nad jakością Twoich danych?

Wiarygodność danych jest podstawą trafnych decyzji. Systemy przetwarzające dane nie są pozbawione błędów. Świadomość, że błędy mogą się pojawić, a wiedza, gdzie

są i jak często występują to zupełnie co innego.  Exarto DQ jest odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie kontroli czy, gdzie i w jakiej ilości występują błędy lub rozbieżności zarówno w danych źródłowych przechowywanych w bazach danych lub hurtowniach danych jak i tych już przetworzonych znajdujących się na raportach i w analizach biznesowych.

Infrastruktura Sprzętowa

Dostarczamy oraz konfigurujemy infrastrukturę informatyczną. Współpracujemy z uznanymi producentami.

bottom of page